ДРУЖЕЊЕ СА АЛЕКСИЋЕМ Представљање књиге "Мало-мало па слон" у краљевачкој библиотеци
У Народној библиотеци „Стефан Првовенчани“ у Краљеву сутра ће бити приређено представљање књиге прича за децу „Мало-мало па слон“ краљевачког књижевника Дејана Алексића.
ГУ у Краљеву
За ову књигу Алексић је недавно овенчан новоустановљеном наградом „Душан Радовић“, Града Београда за најбољу књигу за децу у 2021. години.
Представљање награђене књиге у краљевачкој библиотеци замишљено је као интерактивни програм у оквиру којег ће деца бити у прилици да разговарају са Дејаном Алексићем, једним од најомиљенијих дечијих писаца данашњице, заступљеним у читанкама и школској лектири.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН НЕУСПЕО ПОКШАЈ СМЕНЕ ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ У КУЛИ Бура због осам минута
28. 01. 2026. у 20:00
У ЦЕНТРУ ПОЖАРЕВЦА ПОЧЕЛО УРУШАВАЊЕ ЗАДУЖБИНЕ ИЗ 19. ВЕКА Ризик крај "Чикоша"
28. 01. 2026. у 20:00
НОВИ САД ОДАЈЕ ПРИЗНАЊЕ МЛАДОМ ШАХИСТИ Леонид заслужио градску награду
28. 01. 2026. у 20:00
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)