БРАВО ЗА ЂОРЂА БОРОЈЕВИЋА: Средњошколац из Параћина државни првак у пливању

Зорана Рашић
Зорана Рашић

01. 03. 2022. у 17:11

УЧЕНИК 3/2 разреда Машинско-електротехничке школе из Параћина Ђорђе Боројевић постао је државни првак у пливању на републичком првенству одржаном у Крагујевцу у систему школског спорта.

БРАВО ЗА ЂОРЂА БОРОЈЕВИЋА: Средњошколац из Параћина државни првак у пливању

Фото: Приватна архива

Он је бриљирао у дисциплини сто метара краул, а иначе годинама тренира пливање у ПК „Посејдон“.

Фото: Приватна архива

Још два ученика из Параћина на овом државном такмичењу остварила су одличне резултате. Николина Радојевић освојила је друго место у дисциплини 50 метара краул, а Душан Спасојевић и Дуња Ташић трећа места у истој дисциплини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

АМЕРИЧКИ и украјински преговарачи разговарали су о амбициозном циљу да Русија и Украјина постигну мировни споразум до марта, иако је тај рок вероватно нереалан због недостатка договора о кључном питању територије, према речима три извора упозната са разговорима, ексклузивно је објавио Ројтерс.

06. 02. 2026. у 22:55

ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ПЕП ГВАРДИОЛА ХИТНО НАПУШТА МАНЧЕСТЕР СИТИ?! Ово нико жив није очекивао! Грађани већ имају три решења