ВАКЦИНАЦИЈА ПРОТИВ КОВИДА У ДОМУ ЗДРАВЉА: Неготинцима на располагању Фајзер, Синофарм и Спутњик В
ВАКЦИНАЦИЈА против ковида-19 од данас се спроводи у неготинском Здравственом центру, у Служби епидемиологије, уместо као до сада на Вакциналном пункту у Дому пензионера.
Фото: С.М.Ј.
Вакцинација против вируса корона, након што се нешто више од годину дана спроводила на Вакциналном пункту у Дому пензионера, вршиће се у Служби епидемиологије у овдашњем Дому здравља сваког радног дана од 8 до 14 часова, а викендом од 8 до 11 сати.
Заинтересовани за имунизацију могу да се пријаве позивом на број 019/542-951, локал 1102. На располагању су им вакцине америчко-немачког произвођача Фајзерр-Бионтек, руска Спутњик В и кинеска Синофарм.
На територији општине Неготин од почетка имунизације, закључно са 22. фебруаром, првом дозом неке од доступних вакцина вакцинисано је 13.107 грађана, другом 12.755, док је трећу, бустер дозу примило њих 7.485.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)