НЕВЕРОВАТНА СЦЕНА УСРЕД НОВОГ САДА: Камион после судара гурао аутомобил низ Темеринску улицу

19. 02. 2022. у 17:36

НЕСВАКИДАШЊА сцена забележена је данас преподне у Новом Саду, када је након удеса у Темеринској улици камион буквално гурао аутомобил низ пут.

НЕВЕРОВАТНА СЦЕНА УСРЕД НОВОГ САДА: Камион после судара гурао аутомобил низ Темеринску улицу

Фото: Printscreen 192_рс

Како се може видети на снимку на друштвеним мрежама, након судара, камион је једно 20 метара гурао аутомобил путем, уз редован саобраћај, док су други возачи трубели.

У удесу нико није повређен, а како наводи 021.рс, полиција није обавила увиђај, јер је нико није позвао да интервенише.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

БОНУС ВИДЕО: СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА КОД ПУМПЕ "ЗМАЈ": Мушкарца ударио аутобус, тело и даље лежи насред ауто-пута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (1)

ПРЕКО НОЋИ ЈЕ НЕСТАЛО Боби пропао бизнис