КОВИД У ЈАБЛАНИЧКОМ ОКРУГУ: Сваки трећи тестирани добио позитиван налаз
У ПОСЛЕДЊА 24 часа лабораторијски је потврђено да су још 134 од 424 тестиране особе са територије Јабланичког округа заражене вирусом корона.
Фото: И.Митић
Од укупног броја тестираних у Лесковцу су узорковане 292, а позитивне су 83 особе. Власотинце има још 29, Лебане осам, Медвеђа и Бојник по шест, а Црна Трава два новозаражена пацијента.
Међу њима је 47 запослених и 20 незапослених особа, чак 50 пензионера, 10 ученика, шесторо деце и један студент.
Тренутно се чека на још 52 резултата за особе које су претходних дана узорковане у здравственим установама округа.
Препоручујемо
ЗА ЦРКВЕ 11 МИЛИОНА ДИНАРА: У Параћину у току јавни конкурс за доделу средстава
22. 06. 2026. у 13:35
У СМЕДЕРЕВУ ОВЕ СРЕДЕ ОПЕТ ПРОВЕРА СИРЕНА: Звук за ваздушну опасност у 10 часова
22. 06. 2026. у 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)