ДОСТИЋИ ЋЕ СЛАВУ ЧУВЕНИХ ТРКАЧКИХ КОЊА: Ергела „Љубичево“ богатија за четири ждребета

Душанка Новковић

03. 02. 2022. у 08:54

У ЕРГЕЛИ „Љубичево“ у Пожаревцу, током јануара имали су чак четири принове, јер су на свет дошла два женска и два мушка ждребета.

ДОСТИЋИ ЋЕ СЛАВУ ЧУВЕНИХ ТРКАЧКИХ КОЊА: Ергела „Љубичево“ богатија за четири ждребета

Ергела Љубичево

Занимљиво је да je ергела и у јануару прошле године имала исто толико принова.

Можда ће баш неко од њих достићи славу чувених тркачких коња ове познате ергеле, као што су били Љубичевац, Вићенцо и Рамоз.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука