СРЕЋОМ НИКО НИЈЕ ПОВРЕЂЕН: Поново се урушила заштитна ограда испред бивше продавнице „БЕКО“
У ЦЕНТРУ Пожаревца поново се урушила заштитна ограда испред некадашње продавнице конфекције „БЕКО“.
Д.Н.
Ограду је поставила локална самоуправа, јер је локал у руинираном стању, па би неки његов отпали део могао да повреди пролазнике.
И крајем прошле године дошло је до пада ограде, након чега је поново подигнута. Локална самоуправа нема право поправке локала, јер је он, посредством реституције, враћен првобитним власницима, који сада воде судски спор.
Препоручујемо
НАЈРИЗИЧНИЈЕ КРЕТАЊЕ ПОРЕД ЗГРАДА: Опасност од пада леденица и снега са кровова
17. 01. 2022. у 12:03
ПРОДАЈЕ СЕ СТАРА ПРУГА ПОЖАРЕВАЦ-КОСТОЛАЦ: Чак 19.500 тона старих шина и остале опреме
10. 01. 2022. у 10:56
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)