ПРЕМИЈЕРНО ПРЕД ВРАЊСКОМ ПУБЛИКОМ: Филм ,,Није лоше бити човек’’ на репертоару у недељу
НА репертоару врањског биоскопа, у великој сали Позоришта ,,Бора Станковић’’ у недељу, 26. и у уторак 28. децембра, у термину од 21 сат је ново остварење домаће кинематографије, филм ,,Није лоше бити човек’’.
фото: Илустрација
По сценарију и у режији Душана Ковачевића филм је жанровски сврстан у драму са елементима комедије.
Прича прати професора клавира Милана (Војин Ћетковић) пет година након што је његов кум, некадашња поп звезда Ранко Бели (Гордан Кичић), нестао под неразјашњеним околностима. Милан одлучује да разреши мистерију и коначно сазна шта се догодило са Белим.
Не налазећи подршку и разумевање породице и околине, Милан развија пријатељски однос са псом луталицом. Уз Ћетковића и Кичића у филму је плејада познатих имена српске глумачке сцене.
Карте по цени од 350 динара могу се купити на билетарници позоришта и за овај филм већ влада велико интересовање врањске публике.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)