ЈЕДАН ПАКЕТИЋ, МНОГО ЉУБАВИ: Параћинци донирали 350 килограма робе
ЦРВЕНИ крст у Параћину спроводи акцију „Један пакетић-много љубави“ у оквиру које прикупља играчке, слаткише и друге ствари погодне за припрему новогодишњих пакетића које ће поклонити материјално угроженој деци 28. и 29. децембра.
Фото: ЦК Параћин
Како сазнајемо од Зорана Исламовића, секретара ове хуманитарне организације, грађани су донирали више од 350 килограма робе у заједничкој кампањи коју је Црвени крст спровео са Компанијом „Лидл“ под слоганом „Мала дела-велика ствар“, где су купци, пазарећи робу за себе, истовремену куповали и остављали робу коју ће донирати Црвеном крсту.
Слаткише и кондиторске производе Црвени крст добио је и од овдашњих кондиторских фабрика и занатских радионица, а новогодишње пакетиће припремају и ђаци Економско-трговинске школе у договору са њиховим Ђачким парламентом.
Спаковани поклон-пакети ће бити подељени деци корисника Народне кухиње, а намирнице ће се користити за припрему оброка, те за кориснике Програма бриге о старима.
Препоручујемо
БЛИЗАНЦИ БРАТ И СЕСТРА: У породилишту у Новом Саду за дан рођене 34 бебе
24. 12. 2025. у 16:25
СТРАВИЧАН УДЕС У ВАЉЕВУ: Аутомобил завршио на крову - Полиција на лицу места (ФОТО)
22. 12. 2025. у 09:38
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (1)