КУЋЕ НА СЕЛУ ЗА 12 ПОРОДИЦА: Вршчани добили 13 милиона динара на конкурсу министарства
На конкурсу Министарства за бригу о селу чак 12 породица са територије Града Вршца добило је новац за куповину сеоских домаћинстава.
foto J.J.Baljak.JPG
Реч је о бесповратном подстицају, у свеукупном износу од 13 милиона динара.
Куће су купљене у селима Уљма, Влајковац, Избиште, Ритишево, Велико Средиште, Марковац, Гудурица и Мали Жам.
Право учешћа на конкурсу имали су брачни и ванбрачни парови, млади пољопривредници и самохрани родитељи до 45 година старости.
Вредност куће са окућницом, коју су учесници на конкурсу сами проналазили, није могла бити изнад 1,2 милиона динара.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)