ЧЕТИРИ УЛИЦЕ БЕЗ ГРЕЈАЊА: Због хаварије на вреловодној мрежи у центру Новог Сада

ЗБОГ радова на санацији хаварије на вреловодној мрежи у Улици Илије Огњановића 18 у Новом Саду, у 9.30 сати је прекинута испорука топлотне енергије за грејање за објекте у четири улице.

ЧЕТИРИ УЛИЦЕ БЕЗ ГРЕЈАЊА: Због хаварије на вреловодној мрежи у центру Новог Сада

Фото Н. Живановић

Без грејања су у улицама Илије Огњановића 1-5, 2-18, Модене 1-5, Змај Јовина 2-4 и Данила Константина 2-4.

У ЈКП „Новосадска топлана“ наводе да се нормализација у испоруци топлотне енергије очекује данас, 15. децембра, у касним вечерњим часовима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке