НЕВРЕМЕ У УЖИЦУ: Снег успорио саобраћај и донео проблеме са струјом
У УЖИЦУ је у току ноћи и јутра пало до 15 центиметара снега у нижим и до 30 центиметара у вишим деловима града, а донео је проблеме у саобраћају и снабдевању електричном енергијом.
Фото: А Ровчанин
У Златиборском округу на подручју Ужица, Ариља, Бајине Баште, Чајетине, Нове Вароши, Прибоја и Пријепоља без струје је око 3.000 домаћинстава.
Екипе ЕПС-а су на терену и кварови се отклањају.
У Ужицу се саобраћај успорено одвија.
Према речима директора Ужице развоја, ватрогасне екипе ангажоване су на седам локација у граду и околини на уклањању дрвећа са коловоза које је пало због велике количине снега.
-Све екипе Нискоградње су на терену и раде на чишћењу снега. Ангажовали смо и додатну механизацију на рашчишћавању пута на Пониквама и пута Равни-Никојевићи, рекао је Максимовић за Тањуг.
Максимовић је упутио апел возачима да не крећу са аутомобилом ако немају зимску опрему и нагласио да ће током сутрашњег дана бити очишћени и тротоари у граду.
БОНУС ВИДЕО: СНЕГ У БЕОГРАДУ - Формиран бели покривач у главном граду
Препоручујемо
ВЕСИЋ О НЕПОГОДИ: Потпуно смо спремни, на улицама је 110 камиона, бачено 200 тона соли
12. 12. 2021. у 11:37
ЗАВЕЈАНА СЕЛА НА ПЕШТЕРУ: Током ноћи нападало 30 центиметара снега, машине на терену
12. 12. 2021. у 10:38
ПРИЈЕПОЉЕ: Пало више од пола метра снега, у граду дебљина од чак 20 центиметара
12. 12. 2021. у 10:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)