ЗЛАТНА РУКАВИЦА: Овог викенда у Кикинди међународни боксерски турнир
ДАНАС и сутра (петак и субота) Кикинда је домаћин 45. међународног боксерског турнира "Кикиндска златна рукавица".
Фото: Р. Ш.
Ово је најстарија спортска манифестација у овом граду, на којој ће овај пут учествовати 120 такмичара, јуниора и кадета, из Словеније, БиХ, Грчке, Црне Горе, Румуније, Молдавије, Бугарске и Мађарске. Први дан турнира резервисан је за елиминационе борбе, а у суботу је финале, у 19 сати. Борбе се одржавају у Спортском центру “Језеро” уз директан теелвизисјки пренос на каналу “Арена фигхт”.
“Кикиндска златна рукавица” одржава се од 1975, а борбе у рингу изостале су само два пута, 1999. и прошле године.
Препоручујемо
СЈАЈАН РЕЗУЛТАТ ГИМНАЗИЈАЛАЦА: Јовани и Николи 100 поена на такмичењу у Свилајнцу (ФОТО)
23. 03. 2026. у 14:42
НАЈБОЉИ СПОРТИСТИ ВАЗДУХОПЛОВЦИ: „Златни орао“ поново Кристини Чипчић и Ивану Павлову
20. 03. 2026. у 19:24
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)