САНИРАНО КЛИЗИШТЕ,АСФАЛТИРАН ПУТ: Сређивање проблематичне деонице код Крушевца
ДЕОНИЦА пута Себечевац-Мешево код Крушевац укупне дужине од 450 метара санирана је улагањима од око 10,2 милиона динара,а урађена и санација стабилизованог клизишта.
Фото ГУ Крушевца
У Градској управи наводе да су урађене и каналете 120 метара дужине, као и да је вредност тих радова износила око 1,5 милиона динара.
Радови који се можда неће довршити крајем године услед временских услова, биће настављени почетком следеће грађевинске сезоне.
Препоручујемо
РАДОВИ НА ИЗГРАДЊИ САОБРАЋАЈНИЦЕ: Грађани насеља Шангај обилазницом до Батајнице
26. 11. 2021. у 12:25
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)