ПАД БРОЈА НОВООБОЛЕЛИХ: Позитивно још 16 Свилајнчана
БРОЈ позитивних на Ковид 19 у свилајначкој општини и даље варира из дана у дан. Након што је јуче број новооболелих био повећан четири пута у односу на претходни дан, у последња 24 у Дому здравља у Свилајнцу регистровано је 16 новооболелих, 8 мање него у претходна 24 сата.
Фото:З.Глигоријевић
Од почетка епидемије Ковид 19, која је проглашена 16. марта 2020. године на територији Општине Свилајнац регистровано је 3.410 пацијената. Излечено је 3.110, на болничком лечењу је 15 лица, а у кућној изолацији су 203 особе. Преминула су 82 пацијентa.
У пријемно-тријажној амбуланти јуче су прегледана 62 Свилајнчана.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)