ПАРАЋИНУ ЗА СОЛАРНЕ ПАНЕЛЕ ТРИ МИЛИОНА: Субвенцију одобрило Министарство рударства и енергетике

Зорана Рашић
Зорана Рашић

27. 10. 2021. у 17:52

ОД МИНИСТАРСТВА рударства и енергетике, Општина Параћин је, по конкурсу, добила три милиона динара за субвенционисање уградње соларних панела на породичним кућама заинтересованих грађана у оквиру програма финансирања енергетске санације.

ПАРАЋИНУ ЗА СОЛАРНЕ ПАНЕЛЕ ТРИ МИЛИОНА: Субвенцију одобрило Министарство рударства и енергетике

З. Рашић

Ова средства добило је 37 локалних самоуправа у Србији од пристиглих 48 пријава, а општине којима је одобрена субвенција имају обавезу да учествују са истом свотом новца, док ће друга половина улагања бити учешће корисника којима ова субвенција буде одобрена.

У Поморавском округу четири општине добиле су ове подстицаје и то Ћуприја и Јагодина по пет милиона динара, Параћин три милиона и Свилајнац милион.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ХИТНО ЈЕ, ТУКУ ЈЕ! Барон спасио живот другарици - преко видео позива сведочио ужасу, одмах позвао 911! Процурио транскрипт разговора