ДА НАЈСТАРИЈИ ЛАКШЕ ДОЂУ ДО ТЕРАПИЈЕ: Надлежни у Лапову одлучили - ускоро апотека у Петом рејону
КАО што је и обећано приликом летошњег отварања поште у Петом рејону у Лапову, ускоро ће бити отворена и апотека у овом делу града, удаљеном пет километара од центра.
Фото: З. Глигоријевић
Одлука, којом је Апотекарској установи Крагујевац омогућено отварање апотекарске јединице, донета је напоследњој седници Скупштине општине Лапово.
С обзиром на то да у Петом рејону углавном живе старији мештани, апотека ће им много значити, јер више неће морати да плаћају такси или моле некога да их одвезе до града како би набавили неопходне лекове.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
УСПЕШНИ И ПОРЕД САНКЦИЈА: Русија трећа на листи највећих извозника у ЕУ
16. 10. 2021. у 00:08
НОВИ ЛЕКОВИ ЅА МИГРЕНУ: Доктор Бобан Степић о ефикасности терапије
09. 10. 2021. у 13:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)