ЛЕГО РОБОТИКА, ГЕО МАГНЕТИ И БИОНИЧКА РУКА: Три едукативне радионице за децу одржавају се сутра у свилајначком Природњачком центру

У ПРИРОДЊАЧКОМ центру Србије у Свилајнцу сутра ће бити одржане три едукативне радионице које се организују у сарадњи са Центром за промоцију науке и Менсом Србије.

ЛЕГО РОБОТИКА, ГЕО МАГНЕТИ И БИОНИЧКА РУКА: Три едукативне радионице за децу одржавају се сутра у свилајначком Природњачком центру

Фото З. Рашић

Радионице почињу у 12 часова и намењене су деци узраста од 5 до 12 година. На популаран начин занимљиве радионице обухватиће три теме: ЛЕГО роботика, ГЕО магнети и Бионичка рука.

Како су нова сазнања и добра забава истовремено загарантовани, једини Природњачки центар у Србији позвао је децу да дођу и доживе науку.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите