ХУМАНИТАРНА ПРЕДСТАВА: Глумци и грађани помажу Милици

Д.Н.

29. 09. 2021. у 17:49

У ЧЕТВРТАК, 30. септембра, од 19.30, у Центру за културу у Пожаревцу на програму је хуманитарна представа „Нушине једночинке“, која се игра како би се помогло лечење гимназијалке Милице Раденковић (15).

ХУМАНИТАРНА ПРЕДСТАВА: Глумци и грађани помажу Милици

Фото: Центар за културу Пожаревац

Представу је адаптирао и режирао Слободан Боба Степић, а улоге тумаче чланови Драмског студија Центра за културу. Улаз за ову позоришну премијеру неће се наплаћивати, већ ће гледаоци давати добровољне прилоге. На тај начин помоћи ће својој младој суграђанки, којој је за лечење спине бифиде, дијагностиковане још на рођењу, неопходно 7,7 милиона динара.

Новчану помоћ грађани могу упутити и слањем СМС поруке, а бројеви рачуна налазе се на сајту фондације „Буди хуман“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)