ЧАРАПИЋ УМЕСТО ВИДИЋА: Промене на челу општине Куршумлија

ДОСАДАШЊИ председник општине Радољуб Видић поднео је оставку на данашњој седници општине Куршумлија, док је на његово место изабран досадашњи заменик председника Војимир Чарапић. Досадашњи председник Скупштине Дејан Ловић изабран је за заменика председника општине, док је за председника Скупштине изабран Славиир Михајловић.

ЧАРАПИЋ УМЕСТО ВИДИЋА: Промене на челу општине Куршумлија

Фото: М.Ђ.

Досадашњи председник општине Радољб Видић оставку је образложио личним чином као и жељом да на ту фунцкију, на којој је био готово десет година дођу млађи, док је у обраћању одборницима и грађанима новоизабрани председник Чарапић казао да својим радом жели да оправда указано поверење и да настави резултате које је оставирио досадашњи председник Видић.

-Нстојаћу да саслушам све проблеме грађана и покушаћу да нађем решење.Сви знамо колико је у протеклом периоду пројеката остварено а иако се мењају имена на појединим фунцкијама тим који је до сада доносио победе остаје исти-казао је у првом обраћању новоизабрани председник Куршумлије Војимир Чарапић додајући да је један од задатака заустављање одлива младих кадрова са подручја општине.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.

06. 07. 2026. у 07:49

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа