ДОНАЦИЈА ВОЗИЛА: Власотиначка станица полиције добила на поклон „ладу ниву“

И. М.

14. 09. 2021. у 18:39

ЈЕДНО предузеће из Власотинца поклонило је возило „лада нива“ полицијској станици у овом месту. Оно ће помоћи у редовном раду власотиначке полиције с обзиром на то да су две трећине територије које покрива у брдско-планинском подручју.

ДОНАЦИЈА ВОЗИЛА: Власотиначка станица полиције добила на поклон „ладу ниву“

Фото: ОУ Власотинце

- Трудићемо се да оправдамо и ову донацију штитећи пре свега безбедност свих грађана. Ово је још један добар пример сарадње државних органа и привреде – рекао је Томислав Илић, начелник Полицијске управе Лесковац.

Фото: ОУ Власотинце

Из предузећа су истакли задовољство што свој успех могу да поделе са заједницом у којој послују и истакли да се труде, кад год су у могућности, да помогну колективима и појединицима. Директор Ненад Стојковић је изразио наду да ће ново возило олакшати рад запосленима у Полицијској станици у Власотинцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)

ИВАНА ПОНОВО ШАМПИОНКА: У Мокрину одржано 36. Светско првенство у куцкању фарбаним јајима (ФОТО)