У ПАРАЋИНУ ЧАК 43 ПОЗИТИВНА НАЛАЗА: Све више пацијената испред ковид амбуланти Дома здравља и болнице
БОЛОВИ у грлу, кијавица и температура основни су симптоми са којима се људи све масовније јављају ковид амбуланти Дома здравља у Параћину, а гужва је неуобичајено била и за викенд.
Фото З. Раашић
У недељу је урађен велики број антигенских тестова од којих је 39 било позитивно, а стигла су и четири позитивна ПЦР налаза, тако да су јуче потврђена 43 нова ковид пацијента.
Од почетка септембра, закључно са јучерашњим даном, Дом здравља у Параћину евидентирао је укупно 336 новооболелих, док је за август укупна цифра била 458.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КРЕЋЕ ДЕЗИНФЕКЦИЈА УЛИЦА ОД КОРОНЕ: Посебан акценат биће у делу око градске болнице
09. 09. 2021. у 17:12
ЈОШ ШЕСТОРО ХОСПИТАЛИЗОВАНИХ И 27 ЗАРАЖЕНИХ: Повећавају се корона бројке у Параћину
08. 09. 2021. у 16:43
У ПАРАЋИНСКОЈ БОЛНИЦИ ОСМОРО КОВИД-ПАЦИЈЕНАТА: Јучерашњи број на одељењу данас дуплиран
07. 09. 2021. у 16:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)