ЕНЕРГЕТСКА САНАЦИЈА У ПИРОТУ: Расписан конкурс, рок за пријављивање 14. септембар
ГРАДСКА управа у Пироту расписала је конкурс за доделу бесповратних средстава за енергетску санацију објеката, тачније кућа на којима се може заменити столарија, урадити нове фасаде, уградити котлове или соларне панеле.
Фото: В. Ћ.
Конкурс је отворен до 14 септембра,а докуменација се може преузети са градског сајта или на шалтеру 14 јединственог управног места.
Град Пирот је, за бесповратне субвенције издвојио 5 милиона динара, исто толико Министарство грађевине, рударства и енергетике.
Половину потребних средстава за енергетску ефикасност обезбеђује власник објекта, а по четвртину град и већ поменуто министарство.
Информације око толико помињаних субвенција за енергетску ефикасност могу се добити и на телефон 010/ 305-556.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (1)