ПРОДУЖЕНО РАДНО ВРЕМЕ КОВИД-АМБУЛАНТЕ У ПАРАЋИНУ: Од 30. августа радиће од 7 до 20 сати
ОД понедељка, 30. августа, ковид-амбуланта Дома здравља у Параћину продужава радно време, па ће радним данима и суботом примати пацијенте од седам до 20 сати, а недељом од девет до 17.
Фото: З.Р.
Тестирање на вирус корона обављаће се и даље у непромењеном термину - свакодневно од 9 до 17 сати.
У тој здравственој установи истичу да раст броја прегледа и новозаражених на дневном нивоу није основни мотив за продужење радног времена, већ потреба да се нови случајеви ковида што пре открију и изолују јер се тако спречава ширење епидемије.
Према подацима од уторка, у ковид-амбуланти је обављено 56 прегледа и урађено 50 антигенских тестова. Од те цифре 17 је било позитивно, а са пристиглих пет позитивних ПЦР резултата, ковид је потврђен код још 22 особе.
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)