НАЈВИШЕ ОБОЛЕЛИХ У ВРАЊУ: У Пчињском округу од короне оболело још 97 особа
ПРЕМА подацима Градског штаба за ванредне ситуације на Цовид 19 јуче је тестирано 378 лица са територије Пчињског округа.
Фото: Ј. С.
Анализе су показале да је заражено 97 особа. Од тог броја највише оболелих је у Врању 48, Бујановцу 22, Прешеву 20, затим Сурдулици 4, Трговишту 2 и Владичином Хану један. У Босилеграду који има највећи проценат вакцинисаних нема нових случајева.
У ковид болници Здравственог центра Врање хоспитализовано је 35 пацијената позитивних на корона вирус и сви имају бронхопнеумонију, 26 је на кисеонику. На болничко лечење примљено је 6 пацијената, а један је транспортован за Крушевац.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РАЈАЦ ЗОВЕ У ПИМНИЦЕ: Надомак Неготина Летњи фестивал у славу вина и лепог расположења
26. 08. 2021. у 07:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕМА ВИШЕ ИЗБОРА У ОВОЈ ЗЕМЉИ: Огласио се председник и шокирао све
ПРЕДСЕДНИК Никарагве Данијел Ортега изјавио је да у тој централноамеричкој земљи више неће бити одржавани избори, чиме је додатно затворио могућност да опозиција на изборима покуша да преузме власт од администрације коју води заједно са супругом Розаријом Муриљо.
21. 07. 2026. у 14:01
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (0)