“ПИРОТСКА ЗАВРЗЛАМА”: Пиротски трубачи се загревају за Гучу
ДУВАЧКИ оркестар “Саша Павловић” из Пирота, увелико се спрема за Гучу, на којој је досад учествовао неколико пута.
Фото: В.Ћ.
У склопу припрема приредили су неколико наступа и концерт на Централном градском тргу у Пироту који је одлично примљен код публике.
Марио Павловић, вођа оркестра каже да је овдашња публика видела делић онога што су спремили за Сабор у Гучи.
- За јубиларни 60. Сабор који почиње за пар дана, спремили смо једну песму из нашег краја која се зове “Чије је оно девојче”. Мислим да ће је публика добро прихватити, баш као и чочек-коло по нашем избору “Пиротска заврзлама”. Минулих година остварили смо добре резултате у Гучи, где смо проглашени другим оркестром, а овог пута наша очекивања су реално већа - каже Павловић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ВОЗАЧИ ОДАХНУЛИ: Реконструисана кривина на путу од Пирота ка Завојском језеру (ФОТО)
09. 08. 2021. у 12:45
РЕГИСТРОВАНА ЈОШ 3 ЗАРАЖЕНА: Пресек епидемије и имунизаицје у Пиротском округу
08. 08. 2021. у 10:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)