„ТОРНАДО“ ОДУВАО ОСТАЛЕ ТАКМИЧАРЕ: На Гулашијади у Свилајнцу такмичило се 38 екипа из целе Србије
ПОБЕДНИЧКИ пехар на јучерашњој, четвртој Гулашијади у Свилајнцу однела је екипа “Торнадо” из Роћевца, друго место освојила је екипа “БОС” из Дубља, а трећепласирана је била екипа из Роанде.
Фото: СО Свилајнац
Такмичило се 38 екипа из целе Србије, а манифестацију су пратиле традиционалне српске спортске игре и богат културно-уметничким програм, у оквиру кога су наступала бројна културно-уметничка друштва, док је велики број посетилаца у у вечерњем сатима забављала Снежана Бабић Снеки.
Фото: СО Свилајнац
- Све је протекло по плану, а еминентни жири, на чијем челу је био Дејан Станковић, одлично је урадио свој део посла. Планирамо да сваке наредне године манифестација буде садржајнија и квалитетнија. Најважније је што је она постала битан гастрономски догађај на мапи Србије – оценио је Ненад Миладиновић, заменик председника Скупштине општине Свилајнац и члан организационог одбора Гулашијаде.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МЕЂУНАРОДНИ СТРИП ПРОЈЕКАТ: Прво званично представљање српског стрипа у Тирани (ФОТО)
09. 08. 2021. у 13:21
ВЕЛИКИ ДАН ЗА КЛАДОВО И ДОЊИ МИЛАНОВАЦ: Патријарх Порфирије у првој посети од устоличења
09. 08. 2021. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)