РАДЕ И НА ПЛУС 40: Грађевинци у Лозници не престају са послом упркос врућинама (ФОТО)

ДОК се многи расхлађују, уз климу, на Дрини и на базенима, радници лозничке грађевинске фирме „Стобкес на готово 40 степени Целзијусових, не престају да раде.

РАДЕ И НА ПЛУС 40: Грађевинци у Лозници не престају са послом упркос врућинама (ФОТО)

Фото: В. Митрић

У дану када је њихов град један од најтоплијих у Србијији и региону, они постављају водове за кишну канализацију, крај будуће улице, која треба да споји Лататор са улицом Марка Радуловића, која води ка ваљевском  и шабачком друму.

И не само што морају да се боре са врућнином, већ су дужни да „отворе четворе очи“. Наиме, трасу будуће кишне канализације пресецају силни каблови “живе струје”! Свако опуштање, док се копа канал за постављање канализационе мреже, може да буде опасно по живот.

Радници раде, не жале се, мада немају ни освежења...  


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите