РУИНИРАНА ТЕРЕТАНА НА ОТВОРЕНОМ: Појединци намерно ломе справе у Сечњу
МАЊЕ од годину дана, како је постављена у парку средње школе Вук Караџић у Сечњу, теретана под отвореним небом, тотално је руинирана и оштећена.
Фото: Спасо Младеновски
- Непознати, очигледно обесни појединци, свакодневно намерно ломе справе, које смо у више наврата до сада већ поправљали - каже Данијела Алексић, директорица школе, уз напомену да неке уништене справе више нису за употребу, јер мајстори једноставно нису успели да их оспособе.
Фото: Спасо Младеновски
Обесници намерно чупају и одлепљују тартан подлогу очигледно под окриљем ноћи и због тога у средњој школи у Сечњу, апелују и моле да се заустави уништавање Спортског школског парка који је намењен свима, а финансиран је од Покрајинског секретаријата за спорт и омладину, уз помоћ школе, локалне самоуправе, родитеља и запослених у школи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТАКО НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ПОНАШАТЕ! Весић - Нулта толеранција за хулиганство
09. 07. 2021. у 11:37
ВАНДАЛИ ЗАПАЛИЛИ ПАРКИЋ У БРАЋЕ ЈЕРКОВИЋ: Процењена штета износи 1,1 милион динара
30. 06. 2021. у 07:36
ЈАВНЕ ЧЕСМЕ - НИШКА БРУКА: Свакодневни вандализам на територији Градске општине Медијана
29. 06. 2021. у 06:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)