ТУРИСТИЧКО ЛЕТО У ГОЛУПЦУ: У суботу "гулашијада" и концерт
16. 07. 2021. у 15:20
У СУБОТУ, 17. јула, грађани општине Голубац могу пратити културно-забавне програме на три локације.
Најновије из рубрике
ВРАЋЕНО 36.265 КВАДРАТА: У Темерину сачувано место које су 1920. населили солунски добровољци
ПОСЛЕ шест година упорне борбе да јавна имовина остане у служби грађана, протекле седмице је заштитницима локалитета званог Иланџа у Темерину, које има изузетну историјску, културну и друштвену вредност, стигла потврда да парцела од 36.265 квадратних метара неће бити отуђена у корист приватне компаније.
14. 07. 2026. у 06:30
СРЕМАЦ ДРУГИ ПУТ ОСВОЈИО ТИТУЛУ: На такмичењу „Бркови по Вуку“ победио Стеван Видовић Брица
На овогодишњем такмичењу „Бркови по Вуку“, одржаном у Тршићу у оквиру деветог ЛилаЛо фестивала, титулу власника најлепших бркова по други пут заредом освојио је Стеван Видовић Брица из Голубинаца код Старе Пазове, потврдивши да су његови бркови и ове године били без премца.
13. 07. 2026. у 16:43
Три дана до затварања пријава за Trail Race Копаоник и Три стране Копаоника
ПРИЈАВЕ за Trail Race Копаоник и бициклистичку трку Три стране Копаоника powered by Имлек Impact затварају се за само три дана.
13. 07. 2026. у 16:17
ВРШАЦ НА ЛЕСКОВАЧКОМ КАРНЕВАЛУ: Размењивали осмехе, пријатељства и искуства (ФОТО)
ВРШАЦ је активни члан Федерације европских карневалских градова (FECC) и Удружења карневалских градова Србије, те је његово учешће у поворкама већине таквих манифестација у нашој земљи – неизоставно.
13. 07. 2026. у 15:19
ВОЗИЋЕМ БЕСПЛАТНО ДО ЈЕЗЕРА: Туристичка атракција у Белој Цркви имаће по четири поласка дневно
ПЛАВО-бели туристички возић овог лета ће бесплатно превозити мештане и туристе од центра Беле Цркве до Главног и Врачевгајског језера, и обратно.
13. 07. 2026. у 14:34
Коментари (0)