ПИРОТСКО КУЛТУРНО ЛЕТО: Музички програм на тврђави

В. Ћ.

15. 07. 2021. у 12:27

ПОД окриљем овогодишњег културног лета, сутра у петак ће у средњовековној тврђави, са почетком у 19 часова бити одржан концерт Музика на тврђавама.

ПИРОТСКО КУЛТУРНО ЛЕТО: Музички програм на тврђави

ФОТО: В.Ћ.

Наступиће гудачки квартет “Динамика музик”, који чине академски обрразовани музичари, који су своје образовање стекли на академијама у Србији и иностранству.

Саставни члан електричног музичког квартета је и диџеј. Њихова музичка осварења сједињују музику кроз време од Вивалдија до Мајкла Џексона.

Фото: Art Link

 

Свирају електричним виолинама, а њихове обраде превазилазе уобичајене стереотипе. Међу првим бендовима су у Србији који изводе ремиксе најпознатије класичне композиције. Улаз је бесплатан, а концерт је организован у сарадњи са Удружењем “Арт линк”.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!