У ЛЕСКОВЦУ ПОЈАЧАНЕ КОНТРОЛЕ ПРОТИВЕПИДЕМИЈСКИХ МЕРА: Сви надлежни биће на терену

Како је најављено из кабинета начелника Јабланичког управног округа Милоша Ћирића у овај надзор ће бити укључена републичка санитарна и инспекција рада као и тржишна, ветеринарска, туристичка, саобраћајна и пољопривредна инспекција.

У ЛЕСКОВЦУ ПОЈАЧАНЕ КОНТРОЛЕ ПРОТИВЕПИДЕМИЈСКИХ МЕРА: Сви надлежни биће на терену

фото: И.М.

Надлежни за контролу поштовања противепидемијских мера направили су план за даљу контролу на терену, а координисани инспекцијски надзор биће усмерен ка угоститељским и објектима за организовање свадби и других приватних прослава, јавном превозу, објектима за организовање спортских и рекреативних догађаја као и ка тржним центрима и трговинским ланцима.

На терену ће бити и републичка пореска инспекција, потом инспекције локалних самоуправа и лесковачка Комунална милиција. Сви они ће, поред контрола из свог делокруга рада, посебну пажњу обратити и на примену противепидемијских мера.

О извршеним надзорима редовно ће бити извештавана Радна група за сизбијање ширења вируса Ковид – 19 која чини део републичког Кризног штаба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

КРАЈ ЗА АЛБАНЦЕ? Против Словенаца који јуре историју тешко да ће моћи