НОВИХ 30 МЕСТА ЗА ЧАМЦЕ: Проширен пристан на Дунавцу
ТУРИСТИЧКА организација општине Ковин проширила је пристан на Дунавцу за 30 места, па сада ту може да стане 131 чамац и друга мања пловила.
Фото: ТО Ковин
Ипак, то није довољно да задовољи потребе свих заинтересованих власника пловила, који се налазе на листи чекања, због чега у ТОО најављују ново проширење. У овом мирном рукавцу Дунава, који је од те реке удаљен 1.800 метара, своје чамце чувају мештани Ковина, Смедерева, Смедеревске Паланке, Вршца, Беле Цркве и Крагујевца.
Препоручујемо
ПОШТЕНИ ПРОНАЛАЗАЧ АЛЕКСАНДАР ИЗ ВРАЊА: Нашао новчаник испред поште и вратио власници
12. 07. 2021. у 13:10
НАЈАВА МУЗИЧКОГ СПЕКТАКЛА У СВИЛАЈНЦУ: 15. јула концерт групе Хари Мата Хари
12. 07. 2021. у 12:18
АКЦИЈА ЗА ПОМОЋ МАЛОЈ ТАРИ: Хуманитарна трка "За Тарин први корак" у Пожаревцу
12. 07. 2021. у 12:17
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)