БЕСПЛАТАН ВРТИЋ ЗА СВУ ДЕЦУ: Важна одлука Скупштине општине Рашка
СКУПШТИНА општине Рашка донела је одлуку да се из локалног буџета у потпуности плаћа боравак свих малишана у објектима Предшколске установе "Весело детињство".
Фото ПУ Весело детињство
- До доношења ове одлуке, која је ступила на снагу прошлог месеца, Општина је покривала 80 одсто цене смештаја, а остатак родитељи. Ова одлука да смештај у нашим објектима буде потпуно бесплата посебно ће погодовати родитељима са више деце и већ је приметно повећано интересовање за наше услуге - рекла је директор установе Виолета Кнежевић.
Услуге боравка у седам објеката ПУ "Весело детињство", три у Рашки и по један у Биљановцу, Баљевцу, Копаонику и Јошаничкој Бањи, тренутно користи око 1.000 малишана.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)