ЋУПРИЈСКА БИБЛИОТЕКА АНИМИРА ДЕЦУ: Летње радионице за најмлађе почињу од понедељка
ЋУПРИЈСКА Народна библиотека која носи име по чувеном српском књижевнику, академику Душану Матићу рођеном у том граду, велику пажњу поклања својим најмлађим корисницима - деци, па ни овог лета неће изостати њима намењене летње радионице.
Фото: Библиотека Душан Матић
Малишани ће моћи на забаван начин да уче калиграфију, изражајно читање и да заједно ишчитавају лектиру. Летње радионице почињу од понедељка, 5. јула од 17 сати, по већ направљеном распореду. Понедељком, средом и петком одржаваће се радионице калиграфије, док су преостала два радна дана - уторак и четвртак, намењена лектири и савладавању изражајног читања.
Ове радионице права су атракција за децу и испуњавају свој основни циљ – развијање љубави према читању и књизи.
Препоручујемо
ОСАМ ДЕЦЕНИЈА ОД УСТАНКА: У Врању изложба поводом побуне српског народа против фашизма
03. 07. 2021. у 15:47
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)