ПОДЕЛА СЕДИШТА ЗА БИЦИКЛЕ: Сомбор брине о безберности најмлађих
САВЕТ за безбедност саобраћаја Града Сомбора и ове године обезбедио је 200 седишта за вожњу деце бициклом, за које могу да конкуришу родитељи и старатељи деце узраста од једне пуне године до пет година, слањем података на мејл адресу bezbednost@sombor.rs.
ФОТО: Ј. Л.
Услови за добијање бесплатног ауто седишта су да је дете узраста од пуних 12 месеци до пет година, да станује на територији Града Сомбора и да већ није добило седиште за вожњу бициклом на поклон од града. Заинтересовани могу да конкуришу до петка, 4. јуна 2021. године у 12 часова.
Првих 200 родитеља/старатеља који пошаљу мејл са траженим подацима и испуњавају наведене услове добиће седиште за вожњу деце бициклом и биће обавештени о времену и месту преузимања. Савет за безбедност саобраћаја Града Сомбора набавку седишта финансирао је преко наплате казни несавесним возачима на територији Града Сомбора, као што се финансирају и друге активности које Савет спроводи.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију
ЛИДЕР пољске опозиционе партије Право и правда и бивши премијер Пољске Јарослав Качињски поручио је да Украјина не може бити примљена у Европску унију док не одбаци политику величања Степана Бандере, Украјинске устаничке армије и Организације украјинских националиста.
05. 07. 2026. у 07:22
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)