И ДАЉЕ ОПАДА БРОЈ НОВОЗАРАЖЕНИХ: У Јужном Банату регистровано још 15 нових случајева корона вируса
ЗАВОД за јавно здравље Панчево саопштио је да је у последња 24 часа у Јужнобанатском округу регистровано 15 нових случајева заразе корона вирусом.
Фото: Ј.Ј.Баљак
Бројке и даље опадају, па је тако у Панчеву по први пут забележен само један новозаражени грађанин, док их у Алибунару и Пландишту нема уопште.
Највише их је у Вршцу – пет, а у Ковачици и Ковину по три случаја. У Белој Цркви има их двоје, а у Опову један.
У свим градовима и општинама значајно је смањен број прегледа у ковид-амбулантама, као и број хоспитализованих пацијената у болницама у Панчеву и Вршцу.
Препоручујемо
МЕЂУ ДОНАТОРИМА И ЧЛАН ГРАДСКОГ ВЕЋА: У Суботици одржана акција добровољниг давања крви
26. 05. 2021. у 19:33
ПОДРШКА БЕЛОЦРКВАНСКИМ ШАХИСТИМА: Локална самоуправа поносна на успехе младих суграђана
26. 05. 2021. у 19:27
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)