ЈЕДАН СРБИН МАЊЕ: Беретини славио против Крајиновића
ФИЛИП Крајиновић завршио је такмичење на Сербиа Опену у четвртфиналу.
ФОТО: Тениски савез Србије
Њега је савладао други носилац Матео Беретини, који је славио 6:4, 6:4.
Десети тенисер света је одмах на старту направио брејк, имао је своје прилике Србин да се врати, али није искористио брејк лопте у четвртом и шестом гему. Те је Беретини дошао до првог сета.
Слична слика и у другом сету, само уз већу дозу агреивности. Имао је Беретини четири брејк лопте. Успео је Крајиновић да се врати, али је већ у наредном гему попустио.
Србин је у наставку имао је три везане брејк лопте у гему у коме је италијански тенисер сервирао за победу, али је Беретини одиграо најбоље када је било најпотребније.
Беретини ће у полуфиналу играти са бољим из дуела Данијел-Делбонис.
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ: Хвала народу Црне Горе, почаствован сам! Можда је то нека порука за мене?
23. 04. 2021. у 13:50
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Јокић упалио МВП мод, Денвер јури шесту узастопну победу!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили пет везаних тријумфа, а требали би доћи и до шестог јер ће вечерас гостовати у "Делта центру" где их дочекује прежаљена Јута џез (3.00).
01. 04. 2026. у 13:00
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Ево шта је Новак Ђоковић урадио када је из ложе видео гол којим је Босна отишла на Светско првенство!
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
01. 04. 2026. у 16:55
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)