ДОБАР ПОЧЕТАК ЗА КЕЦМАНОВИЋА: Миомир победио Аргентинца на Сербиа опену, Француз наредни ривал

20. 04. 2021. у 18:35

СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић победио ја Аргентинца Факунда Бањиса са 7:6(5), 7:6(4) и пласирао се у осмину финала Сербиа опена.

Први сет био је изједначен, било је брејк прилика на обе стране, али играчи су одржали свој сервис, па је уводни део меча морао да буде решен у тај-брејку. Тренутно 47. играч света је био бољи у 13. гему.

Након тога уследила је киша на теренима на Дорћолу, па је дошло до прекида који се одужио.

Кецмановић је подигао ниво игра у другом сету. Повео је 5:2 и стао. Аргентинац (102. на АТП листи) је подигао ниво игре - вратио се у потпуности и успео да га одведе у тај-брејк.

Српски ас био је најбољи када је то највише требало и управо је то главни разлог зашто је он изашао као победник из овог дуела који је трајао два сата и пет минута кише.

Кецмановић ће се у наредном колу састати против Француза Артура Ридеркнеша.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01