СРБИЈА ОПЕН: Новак сазнао име противника у 2. колу турнира у Београду
НОВАК Ђоковић, најбољи тенисер света, сазнао је име свог првог противника на Србија опену. У питању је јужнокорејски тенисер Сунву Квон.
Фото: ЕПА
Квон је заказао дуел са српским тенисером након што је у првом колу Србија опена победио Шпанца Роберта Карбаљеса Баену са 2:0 у сетовима (6:3, 7:5).
Карбаљес Баена, који је освојио Челенџер у Београду пре неколико дана, није имао снаге против Јужнокорејца, те је завршио учешће на АТП турниру у престоници Србије.
Новак Ђоковић до сада није имао прилике да игра са 85. тенисером света, који још нема ниједну АТП титулу у каријери.
Најбољи резултат 23-огодишњег тенисера из Јужне Кореје ове сезоне је финале са челенџера у Бијели, те три четвртфинала на турнирима у Сингапуру, Нур-Султану и Марбељи.
Званично време меча између српског и јужнокорејског тенисера биће накнадно саопштено.
Од српских тенисера у уторак су на терену Миомир Кецмановић и Ласло Ђере који играју против Факунда Багниса и Ђанлуку Магера.
(Спутник)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)