МАСТЕРСА У МОНТЕ КАРЛУ: Циципас први полуфиналиста
ГРЧКИ тенисер Стефанос Циципас пласирао се данас у полуфинале мастерса у Монте Карлу, пошто му је Шпанац Алехандро Давидович Фокина предао меч због повреде.
Фото: АП
Давидович Фокина је предао меч одмах пошто је изгубио први сет са 7:5.
Циципас ће сутра играти своје шесто мастерс полуфинале, прво у Кнежевини, а противник ће му бити победник меча у којем се састају Давид Гофан и Данијел Еванс.
Пети тенисер света је до сада одиграо шест мечева против Белгијанца и добио је четири, док је од Британца био бољи у оба претходна дуела.
Препоручујемо
ПРОЛАЗНИЦИ У ШОКУ: Ђоковић лута улицама Монте Карла и гледа у једну тачку (ВИДЕО)
15. 04. 2021. у 21:17
ЂОКОВИЋ ЗА ПОРАЗ ОКРИВИО ВАЈДУ? "Не требају ми тапшачи, то може и од куће"! (ВИДЕО)
15. 04. 2021. у 19:30
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!
ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.
30. 01. 2026. у 12:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
31. 01. 2026. у 15:23
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)