ПРОЛАЗНИЦИ У ШОКУ: Ђоковић лута улицама Монте Карла и гледа у једну тачку (ВИДЕО)
ДОСТА се у јавности говорило о менталној припреми Новака Ђоковића за мечеве.
ФОТО: Принтскрин
Он је поборник медитације за коју не бира ни време ни место, а интернет су преплавили снимци њега како раније медитира у парковима или на плажама.
Припрема се често на неконвенцијалне начине Србин, а прилику за то је искористио и пред меч са Јаником Синером, а његов потез обишао је интернет.
Ђоковић је пред дуел са Јаником Синером изашао у шетњу у близини тениског комплекса, а то је изазвало шок за пролазнике који су искористили прилику да га сниме.
Ипак, то Нолету у данашњем окршају против Данијела Еванса није пуно помогло пошто је доживео тежак пораз од Британца коме је данас све "ишло" од руке.
Како изгледа када шетате градом и случајно сретнете Новака Ђоковића док медитира погледајте на следећем видеу.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ЗА ПОРАЗ ОКРИВИО ВАЈДУ? "Не требају ми тапшачи, то може и од куће"! (ВИДЕО)
15. 04. 2021. у 19:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)