ФЕДЕРЕР СЕ ПРИСЕТИО ЧУВЕНОГ ФИНАЛА ВИМБЛДОНА СА ЂОКОВИЋЕМ: Људи и даље причају и томе, разумем то!
ШВАЈЦАРСКИ тенисер Роџер Федерер говорио је о својој каријери, а неизбежна тема био је и пораз од Новака Ђоковића у финалу Вимблдона 2019. године.
Фото: EPA-EFE/ALI HAIDER
Освајач 20 гренд слем титула је говорио за "ТеннисМајорс", а присетио се тог меча у коме је при резултату 8:7 у петом сету имао 40:15 на свој сервис.
- Навијачи су ми недељама причали о томе на интернету, веровали или не и даље ми се то дешава. Људи и даље причају о томе. Разумем то - рекао је Федерер.
Легенда "белог спорта" је истакла да је у ранијим данима своје каријере много теже подносио поразе.
- Kada sam bio mlad, nisam bio ljut nakon poraza već vrlo, vrlo tužan. Nisam mogao normalno ni da razmišljam. Sada mi treba negde oko pola sata da se oporavim, eventuelno sat vremena, ako je baš to finale Vimbldona - закључио је Швајцарац.
Подсетимо, Федерер се после дуже пауте вратио на терен на турниру у Дубаију, где је заустављен у четвртфиналу од кансијег шампиона Николоза Басилашвилија.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВЕЛИКИ ТРЕНУТАК: Српски клуб вечерас дебитује у Европи!
СВОЈ први меч икада у европским такмичењима екипа Железничара одиграће против Браге коју дочекује на "СПК Младост" у првом мечу другог кола квалифкација за Лигу конференција (21.00).
22. 07. 2026. у 08:56 >> 08:56
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (1)