НОВАК ДОБИО ПОРУКУ НА ИНСТАГРАМУ: Уместо обичног одговора учинио је нешто што Рафа и Роџер не би никада!

Александар Илић
Александар Илић

22. 03. 2021. у 20:55

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић је учинио гест вредан дивљења и по ко зна који пут показао људскост, али и колегијалност.

НОВАК ДОБИО ПОРУКУ НА ИНСТАГРАМУ: Уместо обичног одговора учинио је нешто што Рафа и Роџер не би никада!

Новак Ђоковић Фото АП

Наиме, млади дански тенисер Холгер Руне имаће прилику да тренира са српским асом, пошто је имао довољно храбрости да пошаље поруку најбољем тенисеру света, и то путем Инстаграма...

Он је питао Ђоковића за заједнички тренинг, Новак је одговорио потврдно и њих двојица ће се на терену заједно наћи у среду око поднева.

- Он је први тенисер света, ово је велика ствар. Да будем искрен, писао сам му преко Инстаграма, када сам видео да неће играти у Мајамију. Одговорио ми је- присетио се 17-годишњак.

- Ово је фантастично. Такође, даје ми самопоуздања, јер знам да Новак не тренира са било киме. Не постоји бољи играч са којим бих могао да играм. Он је први на свету, биће то добро за мене. Сада имам искуства на професионалном нивоу, видећемо хоћу ли моћи да узмем сет.

Данац је тренутно 317. на АТП листи. Као јуниор је освојио титулу на Ролан Гаросу 2019. године.

(Република) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

АНА ВОЛЕЛА ТЕНИСЕРА? Шпански медији брујали о њиховој романси - можда би крај њега била срећнија