НОВАК СЕ ОБРАТИО ФАНОВИМА У ПОСЕБНОЈ МАЈИЦИ: Ово је ваш успех колико и мој, видимо се ускоро на Туру (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

13. 03. 2021. у 20:32

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић од понедељка је постао рекордер по броју недеља на првом месту АТП листе - 311. Сада се обратио фановима у посебној мајици.

НОВАК СЕ ОБРАТИО ФАНОВИМА У ПОСЕБНОЈ МАЈИЦИ: Ово је ваш успех колико и мој, видимо се ускоро на Туру (ВИДЕО)

Фото: АП

Ноле се захвалио свима на подршци и истакао да са поносом носи мајицу са бројем 311.

- Хтео бих да вам се захвалим за подршку током читаве каријере. Веома сам поносан што носим ову мајицу која обележава посебно достигнуће које сам недавно остварио. Ово је ваш успех колико и мој. Видимо се ускоро на Туру - рекао је Ђоковић у видео-поруци.

Подсетимо, Ђоковић је по броју недеља претекао Роџера Федерера који је остао на 310 недеља.

Наредни турнир на којем ће наступити светско број један биће Мастерс у Мајамију који је на програму од 24. марта до 4. априла.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на Енфилд са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти

ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.

14. 04. 2026. у 09:30

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ