ЗВЕРЕВ ПОСТАО ОТАЦ: Бренда не жели да он одгаја дете (ФОТО)
Немачки тенисер Александар Зверев и његова бивша партнерка Бренда Патеа, постали су родитељи.
Фото: EPA-EFE/MARTIAL TREZZINI
Патеа је на свет донела девојчицу, а како је најавила одгајаће је сама јер не жели више да види тенисера, кога је прошле године оптужила за физичко и психичко злостављање.
- Благословљени смо Мајлиним доласком - написала је 27-годишња манекенка на Инстаграму уз фотографију на којој држи бебу за руку.
Зверев и Бренда су раскинули у августу после више од годину дана забављања и по свему судећи нису остали у добрим односима. Занимљиво је да је она била у Србији и Хрватској са Зверевим током турнира Адриа Тур.
- Имали смо различите погледе на живот и растали смо се. Свако ко живи са професионалним спортистом мора да се прилагоди другачијем начину живота - рекла је Бренда
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
АЛЕКСАНДАР ЗВЕР(ЕВ): Бивша девојка оптужила немачког тенисера за насиље у породици
29. 10. 2020. у 12:49
АЛЕКСАНДАР ЗВЕРЕВ О НОВАКУ: "Не знам како то успева да уради, да ли ми чита ум?"
04. 03. 2021. у 16:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (2)