ОЛГА И ЕЖЕНИ ПОВЕЛЕ ПА СТАЛЕ: Српска тенисерка без титуле у дублу
Српска тенисерка Олга Даниловић и њена партнерка Ежени Бушар биле су надомак титуле у Лиону, али су на крају изгубиле од првих носилаца Викторије Кужмове и Аранче Рус са 3:6, 7:5, 10-7.
FOTO: AP/Tanjug
Олга и Бушарова потпуно су контролисале меч до средине другог сета – од 3:3 у првом сету везале су пет гемова, затим и повеле са 4:1, уз два брејка вишка.
Дупле грешке на једној и боља игра превасходно Кужмове на другој страни променили су однос снага на терену, а па холандско-словачка комбинација успева да избори супер тај брејк.
И ту су Даниловићева и Бушар боље почеле, водиле су са 5-2 и 7-5, али су Кужмова и Рус узеле пет поена у низу и стигле до трофеја.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СРЂАН ЂОКОВИЋ ПОСЛАО СНАЖНУ ПОРУКУ: Хоће да нам узму Косово? НЕЋЕ МОЋИ!
06. 03. 2021. у 18:30 >> 18:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес
Доскорашњи кошаркаш Виртуса, Алесандро Пајола, ускоро ће постати нови кошаркаш Партизана.
11. 07. 2026. у 20:46
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)