НАОМИ МУСАКА: Јапанска тенисерка тврди да јој је грчка храна помогла да победи Серену
ПОЗНАТО је да је јапанска тенисерка Наоми Осака склона езотерији и мистицизму, а то је потврдила и после победе над Сереном Вилијамс.
фото: ЕПА
- Последње три недеље сам јела искључиво јапанску храну. Онда сам у среду прешла на грчку храну. Те вечери је Циципас победио Надала и помислила сам "ово није случајност, можда би требало да наставим са грчком храном" - рекла је Осака.
очигледно се исплатило, пошто је Јапанка изборила своје четврто ГС финале, друго у Аустралији.
А коју поруку је оставила својој сестри на камери на крају преноса полуфинала погледајте ОВДЕ.
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)