СРБИ УСПЕШНИ: Кецмановић се пласирао у друго коло дубла на АО, исто урадила и Нина Стојановић

11. 02. 2021. у 10:13

СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић пласирао се данас у друго коло дубла на Отвореном првенству Аустралије.

Кецмановић је у пару са Каспером Рудом из Норвешке победио 13. носиоце Робина Хасеа и Оливера Мараха.

Резултат је био 2:1 у сетовима (6:3, 1:6, 6:0), а меч је трајао сат и 16 минута.

Наредни ривали Кецмановићу и Руду у Мелбурну биће Марсело Аревало из Салвадора и холандски тенисер Матве Миделкоп

Српска тенисерка Нина Стојановић пласирала се данас у друго коло дубла на Отвореном првенству Аустралије.

Стојановићева је у пару са Даријом Јурак из Хрватске победила Ирину Бегу и Нађу Подорску са 2:1 у сетовима (6:0, 5:7, 6:2), за сат и 51 минут игре.

Стојановићевој је то био други меч са Ирином Бегу у Мелбурну.

Претходно је српска тенисерка била боља од Румунке у првом колу сингла, пре него што је елиминисана од Серене Вилијамс.

Противнице Нини Стојановић и Дарији Јурак у наредном колу биће први носиоци Су-Веј Хсијех и Барбора Стрицова.

Хсијех и Стрицова су претходно са 2:1 у сетовима победила квалификанткиње Дестани Ајаву и Астру Шарму.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45