ОСМЕХ КОЈИ ЋЕ ПОБЕДИТИ СВЕ: Овако је Олга Даниловић прославила победу (ВИДЕО)

ОЛГА Даниловић је остварила највећу победу у каријери савладавши 19. тенисерку света, Хрватицу Петру Мартић у 1. колу Аустралијан опена.

ОСМЕХ КОЈИ ЋЕ ПОБЕДИТИ СВЕ: Овако је Олга Даниловић прославила победу (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин

ШАМПИОНСКИ ОСМЕХ: Овако је Олга Даниловић прославила победу (ВИДЕО) 

Била је наша тенисерка одлична tokom tri seta, a nakon toga veliki trijumf je proslavila širokim osmehom i rukama u vazduhu.

Olga je bila izuzetno emotivna, jedva se suzdržavala da ne zaplače.

Neće imati Danilovićeva mnogo vremena za slavlje jer nju već prekosutra čeka novi meč, protiv Amerikanke Šelbi Rodžers, 57. na planeti.

Biće to prilika za Olgu da ostvari i drugu pobedu u karijeri na grend slem turnirima.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (1)

ДОНЕЛА ДРАСТИЧНУ ОДЛУКУ: Маја Беровић извадила силиконе - Сметало ми је, имала сам проблем